![Pexels Photo 374016 2](https://kedith.gr/wp-content/uploads/2021/02/pexels-photo-374016-2.jpeg)
Πρόσληψη ενός (1) ατόμου (Staff) με Μίσθωση Έργου στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου RU:RBAN “Ανθεκτικότητα στην Αστική Καλλιέργεια και Αστικά Τοπία” (Resilient Urban Agriculture and Landscape) /Ευρωπαϊκό πρόγραμμα «URBACT III 2014-2020»
Πρόσληψη ενός (1) ατόμου (Staff) με Μίσθωση Έργου στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου RU:RBAN “Ανθεκτικότητα στην Αστική Καλλιέργεια και Αστικά Τοπία” (Resilient Urban Agriculture and Landscape) /Ευρωπαϊκό πρόγραμμα «URBACT III 2014-2020»